День вишиванки

У культурі будь-якого народу є речі, які відображають його національну традицію. Вишиванка – яскравий приклад і підтвердження тому.

19 травня в Україні відзначався День вишиванки. Свято є самобутнім і не прив'язаним до жодного державного чи релігійного. У цей день кожен громадянин України одягає вишиванку та виходить в ній на роботу, в школу чи у садочок. Мета свята – збереження українських традицій та їх популяризація серед населення.

До цього свята в районній дитячій бібліотеці була оформлена виставка вишиванок « Вишиванка – національна святиня», яку відвідали учні 3-х класів ( класні керівники І.І.Васильчук, Н.В.Зінченко, К.І.Хоменко). Працівники бібліотеки привернули увагу учнів, розповідаючи про походження вишиванок. Діти мали змогу доторкнутися до прадавнього скарбу, який не губиться у віках.

/Files/images/IMG_0797.JPG /Files/images/IMG_0794.JPG
/Files/images/IMG_0803.JPG /Files/images/IMG_0790.JPG