Дослідно-експериментальна робота та інноваційна діяльність

/Files/images/ЛОГОТИП-1.jpg Сьогодення об’єктивно вимагає активізації пошуку перспективних інноваційних педагогічних технологій, спрямованих на розвиток і саморозвиток особистості.

Адміністрація Макарівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – природничо-математичний ліцей» сприяє застосуваннюу закладі експериментальних проектів, інноваційних технологій, форм і методів, апробованих та рекомендованих до застосування Міністерством освіти і науки України. Дослідно-експериментальна та інноваційна робота здійснюється відповідно до діючих нормативних документів: Закону України «Про загальну середню освіту», «Про інноваційну діяльність», «Положення про порядок здійснення інноваційної освітньої діяльності», «Положення про експериментальний загальноосвітній навчальний заклад».

ОСНОВНІ НАПРЯМКИ ДОСЛІДНО-ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНОЇ РОБОТИ

ДЕР Предмет Клас Кількість учнів Дані про вчителів (фах, категорія, стаж, дата отримання сертифікату та номер)
1 Всеукраїнський проект «Технологія навчання учнів початкової школи «Розумники» (Smart Kids)» Математика Українська мова Математика Українська мова 2-Г
2-Б
15
19
Васильчук Ірина Іванівна (вчитель початкових класів, вища категорія, стаж – 22 р., сертифікат учасника Всеукраїнського семінару в рамках дослідно-експериментальної роботи за темою «Розумники» (Smart Kids)», 2016 р.
Зінченко Наталія Володимирівна (вчитель початкових класів, вища категорія, стаж – 30 р., сертифікат учасника ІІІ Всеукраїнської конференції «Розумники» (Smart Kids)», 2017 р.
2 Всеукраїнський проект «Демократична школа: підтримка освітніх реформ в Україні» (2018-2021) Всі предмети 1-11 1002 Українець Надія Миколаївна, 2017 р.
Гартфіль Олександр Романівна, 2017 р.
Суміш Вікторія Вікторівна, 2017 р.
Мовчан Ольга Іванівна, 2017 р.
3 Регіональний рівень «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної освіти» Українська мова Іноземна мова Математика Інтегрований курс «Я досліджую світ» Мистецтво Фізична культура 2-А 22 Хоменко Катерина Іванівна (вчитель початкових класів, вища категорія, стаж – 43 р., сертифікат тренінгу для вчителів початкових класів «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації Державного стандарту початкової загальної освіти», 2017 р., свідоцтво про підвищення кваліфікації з проблеми «Нова українська школа: реалізація компетентнісного підходу в системі початкової освіти», 2018 р.

ОСНОВНІ НАПРЯМКИ ІННОВАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

ІННОВАЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ Предмет Клас Кількість учнів Дані про вчителів (фах, категорія, стаж, дата отримання сертифікату та номер)
1 Науково-педагогічний проект «Інтелект України» (2 – 4 класи) Українська мова 2-В
2-Д
23
26
Пархоменко Людмила Олександрівна (вчитель початкових класів, вища категорія, стаж - 23 роки, сертифікат ІУ ВНПП №438/2017 Воробей Анастасія Олександрівна (вчитель початкових класів, стаж – 1 рік, спеціаліст, сертифікат ІУ ВНПП №459/2017)
Навчаємось разом
Українська мова 3-Д 24 Даценко Наталія Володимирівна (вчитель початкових класів, спеціаліст, стаж - 9 років сертифікат ІУ ВНПП №110/2016)
Навчаємось разом
Українська мова 4-Б 30 Ступак-Нікітенко Ярослава Володимирівна (вчитель початкових класів, вища категорія, стаж - 19 років, сертифікат ІУ ВНПП №147/2015)
Навчаємось разом
2 Науково-педагогічний проект «Інтелект України» (5 - 9 класи) Українська мова 5-Г 23 Скорозвон Олена Василівна (вчитель української мови та літератури, вища категорія, стаж 25 років, сертифікат ІУ ВНПП №436/2018)
Математика Гартфіль Олександра Романівна (вчитель математики, вища категорія, вчитель-методист, стаж - 36 років, сертифікат ІУ ВНПП №106/2016)
Природознавство. Моя планета Земля Тарнавська Руслана Георгіївна (вчитель географії та біології, вища категорія, стаж – 14 років, сертифікат ІУ ВНПП №611/2018)
Природознавство. Твої фізичні відкриття Тарнавська Руслана Георгіївна (вчитель географії та біології, вища категорія, стаж – 14 років, сертифікат ІУ ВНПП №611/2018)
Навчаємось разом Гартфіль Олександра Романівна (вчитель математики, вища категорія, вчитель-методист, стаж - 36 років, сертифікат ІУ ВНПП №106/2016)
Українська мова 6-В 18 Тюхтій Ганна Миколаївна (філолог, викладач української мови та літератури, вища категорія, стаж - 29 років, сертифікат ІУ ВНПП №/1572016)
Біологія Леонова Світлана Анатоліївна (вчитель біології та хімії, вища категорія, стаж – 27 р., сертифікат ІУ ВНПП №381/2017)
Природознавство. Твої фізичні відкриття Кочкур Наталія Михайлівна (вчитель географії, вища категорія, старший вчитель, стаж – 27 років, сертифікат ІУ ВНПП №122/2016)
Географія Кочкур Наталія Михайлівна (вчитель географії, вища категорія, старший вчитель, стаж – 27 років, сертифікат ІУ ВНПП №122/2016)
Науково-педагогічний проект «Інтелект України» (5 - 9 класи) Українська мова 7-Б 23 Гуменюк Любов Михайлівна (вчитель української мови та літератури, вища категорія, стаж 35 років, сертифікат ІУ ВНПП №108/2016)
Природознавство. Твої фізичні відкриття Барильченко Лариса Іванівна (вчитель географії, вища категорія, старший вчитель, стаж – 39 років, сертифікат ІУ ВНПП №/101/2016)
Географія Барильченко Лариса Іванівна (вчитель географії, вища категорія, старший вчитель, стаж – 39 років, сертифікат ІУ ВНПП №/101/2016)
3 Науково-педагогічний проект «Росток» (1–4 класи) Математика 3-А 21 Божок Ірина Володимирівна (вчитель початкових класів, вища категорія, стаж 40 , свідоцтво про успішне закінчення семінару-курсів 2016 р.)
Математика 4-А 29 Даниленко Валентина Миколаївна (вчитель початкових класів, вища категорія, стаж – 39 років, свідоцтво про успішне закінчення семінару-курсів 2016 р.)