Дослідно-експериментальна робота та інноваційна діяльність

/Files/images/ЛОГОТИП-1.jpg Сьогодення об’єктивно вимагає активізації пошуку перспективних інноваційних педагогічних технологій, спрямованих на розвиток і саморозвиток особистості.

Адміністрація Макарівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – природничо-математичний ліцей» сприяє застосуваннюу закладі експериментальних проектів, інноваційних технологій, форм і методів, апробованих та рекомендованих до застосування Міністерством освіти і науки України. Дослідно-експериментальна та інноваційна робота здійснюється відповідно до діючих нормативних документів: Закону України «Про загальну середню освіту», «Про інноваційну діяльність», «Положення про порядок здійснення інноваційної освітньої діяльності», «Положення про експериментальний загальноосвітній навчальний заклад».

Основні напрямки інноваційної діяльності:

Інноваційна діяльність Предмет Клас Кількість учнів Дані про вчителів(фах, категорія, стаж, дата отримання сертифікату та номер)
1 Науково-педагогічний проект «Інтелект України»
(1 – 4 класи)
Українська мова 1 25

22
Пархоменко Людмила Олександрівна (вчитель початкових класів, вища категорія, стаж - 22 роки, сертифікат ІУ ВНПП №438/2017 Воробей Анастасія Олександрівна (вчитель початкових класів, стаж – 3 роки, спеціаліст, сертифікат ІУ ВНПП №459/2017)
Навчаємось разом
Українська мова 2 21 Даценко Наталія Володимирівна (вчитель початкових класів, спеціаліст, стаж - 9 років сертифікат ІУ ВНПП №110/2016)
Еврика
Українська мова 3 31 Вавіло Людмила Михайлівна (вчитель початкових класів, вища категорія, стаж - 29 років, сертифікат ІУ ВНПП №147/2015)
Еврика
Українська мова 4 21 Сірцова Оксана Петрівна (вчитель початкових класів, вища категорія, стаж – 19 р., сертифікат ІУ ВНПП №91/2014) Кондратюк Олександра Вадимівна (вчитель математики, друга категорія, стаж - 3, сертифікат ІУ ВНПП №392/2017)
Еврика
2 Науково-педагогічний проект «Росток»
(1–4 класи)
Математика 2 22 Божок Ірина Володимирівна (вчитель початкових класів, вища категорія, стаж 39 , свідоцтво про успішне закінчення семінару-курсів 2016 р.)
Математика 3 29 Даниленко Валентина Миколаївна (вчитель початкових класів, вища категорія, стаж – 38 років, свідоцтво про успішне закінчення семінару-курсів 2016 р.)
ДЕР Предмет Клас Кількість учнів Дані про вчителів(фах, категорія, стаж, дата отримання сертифікату та номер)
Науково-педагогічний проект «Інтелект України»
(5 - 9 класи)
Українська мова 5 23 Тюхтій Ганна Миколаївна (філолог, викладач української мови та літератури, вища категорія, стаж - 29 років, сертифікат ІУ ВНПП №/1572016)
Математика Гартфіль Олександра Романівна (вчитель математики, вища категорія, вчитель-методист, стаж - 36 років, сертифікат ІУ ВНПП №106/2016)
Природознавство. Моя планета Земля Кочкур Наталія Михайлівна (вчитель географії, вища категорія, старший вчитель, стаж – 27 років, сертифікат ІУ ВНПП №122/2016)
Природознавство. Твої фізичні відкриття Кочкур Наталія Михайлівна (вчитель географії, вища категорія, старший вчитель, стаж – 27 років, сертифікат ІУ ВНПП №122/2016)
Навчаємось разом Гартфіль Олександра Романівна (вчитель математики, вища категорія, вчитель-методист, стаж - 36 років, сертифікат ІУ ВНПП №106/2016)
Українська мова 6 23 Гуменюк Любов Михайлівна (вчитель української мови та літератури, вища категорія, стаж 35 років, сертифікат ІУ ВНПП №108/2016)
Математика Гарфтіль Олександра Романівна (вчитель математики, вища категорія, вчитель-методист, стаж - 36 років, сертифікат ІУ ВНПП №106/2016)
Навчаємось разом Гарфтіль Олександра Романівна (вчитель математики, вища категорія, вчитель-методист, стаж - 36 років, сертифікат ІУ ВНПП №106/2016)
Природознавство. Твої фізичні відкриття Барильченко Лариса Іванівна (вчитель географії, вища категорія, старший вчитель, стаж – 39 років, сертифікат ІУ ВНПП №101/2016)
Біологія Леонова Світлана Анатоліївна (вчитель біології та хімії, вища категорія, стаж – 27 р., сертифікат ІУ ВНПП №381/2017)
Географія Барильченко Лариса Іванівна (вчитель географії, вища категорія, старший вчитель, стаж – 39 років, сертифікат ІУ ВНПП №/101/2016)
Всеукраїнський проект «Технологія навчання учнів початкової школи «Розумники» (Smart Kids)» Математика Українська мова

Математика Українська мова
1

15

21
Васильчук Ірина Іванівна (вчитель початкових класів, вища категорія, стаж –р., сертифікат учасника Всеукраїнського семінару в рамках дослідно-експериментальної роботи за темою «Розумники» (Smart Kids)», 2016 р. )
Зінченко Наталія Володимирівна (вчитель початкових класів, вища категорія, стаж – 26 р., сертифікат учасника ІІІ Всеукраїнської конференції «Розумники» (Smart Kids)», 2017 р.