Великдень

25 квітня, напередодні величного свята Світлого Воскресіння Христового у 3-Г класі Макарівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – природничо-математичний ліцей» класним керівником, вчителем початкових класів Булах Л.Л. була проведена виховна година на тему ''Великдень''. Під час виховної години учні розширили свої знання про Великдень, ознайомились з легендами про писанки та символікою їх знаків, про звичаї та обряди нашого народу. Власноруч розмальовували писанки та грались у великодні забави, активно відповідали на запитання вікторини.

На закінчення виховної години, діти писали побажання на Великдень для своїх рідних.

/Files/images/2018-2019/semestr/velikden/IMG_2774.JPG /Files/images/2018-2019/semestr/velikden/IMG_2779.JPG /Files/images/2018-2019/semestr/velikden/IMG_2784.JPG