День Соборності України

– природничо-математичний ліцей» до Дня Соборності, її 100 річниці було проведено ряд заходів з метою поглибити знання учнів з історії виникнення свята Соборності України, ознайомити з цікавими фактами про Україну, виховувати патріотичні почуття та повагу до державної атрибутики та викликати інтерес до вивчення історії України.

Перше, що відбулося це перед Макарівським НВК ліцей було розгорнуто 50 метровий прапор України, за допомогою учнів, педагогів та волонтера О.М. Герасименко. Дія яка продовжувалася та була проведена в різних навчальних закладах смт. Макарів.

"Єдина, соборна, неділима" - тема "круглого столу" для учнів 11-х класів Макарівського НВК "ЗОШ l-lll ступенів - природничо-математичний ліцей". На зустрічі був присутній кандидат історичних наук, директор районного краєзнавчого музею В.А.Гедз. Учні на підставі історичних документів перейнялися значимістю важливої події в історії України -100-літнього ювілею соборності України. Ініціатори заходу - вчителі історії НВК Лазнюк Н.М. та Мочернюк Я.М.

Протягом дня вчителями 1-11 класів та учнями 9-11 класів були проведенні виховні, тематичні та творчі уроки:

1-А клас (учитель Булах К. В.) - виховна година і діти намалювали малюнки приурочені цій даті;

1-В (Рябченко М.І.) - година спілкування "День Соборності України "

2-В клас (учитель Пархоменко Л.О.) - "Україна - єдина країна";

2-Д (учитель Воробей А.О.), 3-Б (учитель Проценко Н.Д.) і З-Д (учитель Даценко Н.В.) - "З Україною в серці";

2-Г (учитель Васильчук І.І.) - виховна година: «Україна – держава соборна, одна на всіх, як оберіг»,конкурс малюнків «Соборна Україна – це значить, що наша Держава – єдина!»,конкурс виразного читання віршів «Ти знаєш, що таке Батьківщина?»

3-А (учитель Божок І.В.) - виховна година "Я люблю свою Україну - соборну, вільну, незалежну"

5-А (учитель Вовкула Є.Г.) – комп’ютерний урок «Інтернет про День Соборності України», перегляд документального відео на дану тему, оформлення експозиції з власних малюнків на тему "Україна - єдина країна!";

5-В (учитель Леонова С.А.) – виготовлення тематичного плакату і голубів Миру;

6-А (учитель Ковальчук А.В.) - презентація на тему: "22 січня-День Соборності України", підготували тематичний плакат;

6-Г (учитель Олійник Н.Й.) - виховна година "22січня - День Соборності України"

8-А, 8-Б, 8-В і 8 ліцейний - приймали участь у символічному єднанні за картою України

9 ліцейний клас (учитель Показій А.П.) - коло дружби, жива розмова про історію Дня Соборності.

Учні 8 класів презентували символічне об’єднання за картою України - «Україна єднаймося».

Дівчата 9 класів презентували танцювальний флешмоб «Україна – єдина, соборна».

Також, відбулася виставка малюнків та творчих робіт учнів 6-А, 5-А, 5-Г, 3-Д, 3-Б, 6-Г, 6-А, 5-В, 7-А.

Галерея "День Соборності України 2019р."

День Соборності України в смт Макарів
Батьківщина Танцювальний флешмоб «Україна – єдина, соборна»