Барви Макарівського краю

Багряна осінь заквітчала у вінок з останніх квітів, які ще так безжурно красуються на клумбах, у скверах чи біля воріт оселі. Промінці осені завітали і у Макарівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів -природничо-математичний ліцей". Учні 1-5 класів провели свято квітів присвячену до Дня Макарова "Барви Макарівського краю".

Основною метою даного заходу було привернути увагу учнів до краси селища Макарів та навколишнього світу, розвивати творчу уяву, проявляти креативність, естетичні почуття, поглибити знання про цілющі властивості лікарських трав, виховувати у свідомості учнів бережне ставлення до природи.

Диву дивуєшся, наскільки у учнів розвиненні уява, уміння бачити у звичайному незвичайне, у буденному - особливе.

Галерея "Барви Макарівського краю"