Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»)

/Files/images/IMG_8527.JPG 20 квітня стартував районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Мета заходу: військово-патріотичне виховання дітей, поглиблення знань учнів про звичаї, обряди, атрибути, пов'язані з козацькою минувшиною, формування основ здорового способу життя, фізично розвиненої особистості засобами Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Шлях до перемоги був непростим. Отримавши ройові карти, команда повинна була пройти сім етапів: «Впоряд», «Відун», «Рятівник», «Добре діло», «Стрільба», «Линва» та «Смуга перешкод». Учасники демонстрували знання із історії українського козацтва та сучасної української армії, уміння надавати першу медичну допомогу, влучно стріляти, злагоджено та чітко виконували вказівки свого командира – ройового.