Рідна мова - калинова

Учні 4-Б класу Макарівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – природничо-математичний ліцей (класний керівник Н.І. Сенченко) провели родинне свято «Рідна мова, калинова». На свято завітали батьки дітей та їх ровесники, учні 4-В класу (класний керівник М.І. Рябченко). Також присутні О.С. Трачук - заступник директора з навчально-виховної роботи, Н.С. Садковська - практичний психолог та шкільний бібліотекар - Т.О. Волосовська.

На святі звучали поезії, пісні, дотепні жарти. Діти зачарували присутніх своєю старанністю, декламацією та артистичністю. Із словами-настановою звернулась до дітей М.М. Лисенко (член батьківського комітету). Вона закликала дітей любити рідну українську мову, слідкувати за чистотою свого висловлювання.

Всі присутні переконалися, що сила рідного слова української мови – безмежна!

Галерея "Рідна мова - калинова"