Зональний етап обласного туру Всеукраїнського фестивалю дружини юних пожежних

/Files/images/1-1/dyup2018/BeautyPlus_20180426091428_save.jpg Щорічно проводиться фестиваль дружин юних пожежних. Його метою є навчання учнів правилам безпечної поведінки, формування в учнівської молоді поваги до професії рятувальника, залучення її до вивчення історії пожежно-рятувальної справи та популяризація серед учнівської молоді здорового способу життя.

25 квітня в Переяслав-Хмельницькому державному педагогічному університеті ім. Г.Сковороди відбувся зональний етап обласного туру Всеукраїнського фестивалю дружини юних пожежних (ДЮП).
Випробовували власні сили 8 команд.
Команда ДЮП «Час Пік» Макарівського НВК«ЗОШ І-ІІІ ступенів - природничо-математичний ліцей» захищала честь Макарівщини. Фестиваль складався із трьох конкурсів:

У першому конкурсі «Візитка» юні пожежники представляли свої команди упродовж 3 хвилин, у формі візитної картки КВК презентувала себе глядачам. На меті ознайомлення учасників Фестивалю з членами команди, її діяльністю з профілактичної роботи щодо запобігання та навчання однолітків правилам під час виникнення надзвичайних ситуацій.

Під час конкурсу «Домашнє завдання» кожна команда протягом 10 хвилин повинна була розкрити тему використовуючи різні жанри мистецтва, юні пожежники демонстрували тематичні виступи по тематиці надзвичайних подій та про роботу Служби порятунку «101».
Конкурс «Плакат соціальної реклами» – команди-учасниці Фестивалю під час жеребкування отримували завдання із темою для розробки та створення плакату соціальної реклами з питань безпеки життєдіяльності.
Упродовж всього Фестивалю команди створювали плакати на задану тематику. Непередбачувані емоції панували на сцені під час виступу команд. Вони за допомогою пісень, віршів та гумористичних сценок показували всім присутнім в залі основні правила поведінки у різних надзвичайних ситуаціях.Учасники кожної команди були відзначені дипломами.

/Files/images/1-1/dyup2018/BeautyPlus_20180425122614_save.jpg /Files/images/1-1/dyup2018/BeautyPlus_20180425133302_save.jpg /Files/images/1-1/dyup2018/BeautyPlus_20180425190733_save.jpg