Тиждень української мови та літератури

З 01 по 07 березня 2018 року був організований і проведений вчителями – словесниками тиждень української мови та літератури з метою донести до учнів красу і багатство рідної мови; формувати відчуття краси рідного слова; розвивати мовленнєві здібності учнів; збагачувати словниковий запас; розширити кругозір учнів та поглибити знання життєвого і творчого шляху Т.Г.Шевченка, підвищувати рівень декламаторських здібностей, сприяти самореалізації кожного учасника; виховувати любов до рідної мови та розуміння її краси і необхідності для нашого життя; створення емоційно-позитивного мікроклімату.

У рамках тижня було проведено ряд тематичних заходів:

• 01.03 - літературно-музична композиція «З любов'ю до рідної мови»;
  • тематичні класні години:«Солов’їна, барвінкова, українська рідна мова»;
  • 02.03 - шкільний етап конкурсу читців-декламаторів творів Т.Г.Шевченка;
  • популяризація творчості Кобзаря-перегляд відеоматеріалів;
  • 05.03 - написання диктантів на тему«Любіть Україну і мову її солов'їну!»;
  • вікторина «Хронологія життя Т.Г.Шевченка»;
  • 06.03 - конкурс малюнків «Наш Шевченко» та захист-інсценізація окремих епізодів із життя Т.Г.Шевченка;
  • 07.03- конкурс юних філологів «Як ми знаємо українську мову».

Тиждень української мови та літератури пройшов на достатньому рівні. Вдалося залучити до активної роботи всі учнівські колективи. Виходячи із поставленої мети, слід зазначити, що учні отримали багато нової та цікавої інформації в процесі виконання поставлених завдань, зуміли продемонструвати свої творчі здібності.

Галерея "Тиждень української мови та літератури "