Майстер-клас для учителів української мови та літератури

1 березня 2018 року у Макарівському НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - природничо-математичний ліцей" відбувся майстер-клас для учителів української мови та літератури з теми «Формування та розвиток мовленнєво-комунікативних, пізнавальних, мовленнєвих умінь та навичок учнів у процесі навчання української мови засобами інноваційних освітніх технологій».

Учителі продемонстрували різні види робіт: написання каліграм, діаманти, створення скрайбінгу, проектів.

Педагоги наголосили, що пріоритетним завданням навчально-виховного процесу в сучасній демократичній школі є всебічний розвиток школярів, зокрема творчих здібностей особистості.

Адже життя доводить, що в складних умовах, що постійно змінюються, найкраще орієнтується, приймає рішення людина творча, гнучка, креативна, здатна до генерування і використання нового (нових ідей, задумів, нових підходів та рішень). Це людина, „яка володіє певним переліком якостей, а саме: рішучістю, вмінням не зупинятися на досягнутому, сміливістю мислення, вмінням бачити за межі того, що бачать сучасники і бачили попередники”.

/Files/images/master-ukr10318/3.jpg /Files/images/master-ukr10318/2.jpg /Files/images/master-ukr10318/4.jpg
/Files/images/master-ukr10318/6.jpg /Files/images/master-ukr10318/5.jpg /Files/images/master-ukr10318/8.jpg