«Моя майбутня професія»

/Files/images/1-1/zpr1.jpg 12 жовтняспеціалісти Макарівського районного центру зайнятості, спільно з навчальними закладами різних рівнів акредитації та Макарівським районним відділом освіти, в приміщенні Центру творчості дітей та юнацтва ім. Д.Туптала, організували та провели традиційний «Ярмарок професій» для учнів випускних класів загальноосвітніх шкіл району.

Допомогти свідомо обрати майбутній фах, навчити орієнтуватися у світі професій, надати інформацію про особливості й переваги актуальних робітничих професій, сприяти тому, щоб уже сьогодні майбутні випускники грамотно будували свій професійний план – така мета профорієнтаційного заходу під назвою «Ярмарок професій». 11 класи разом з класними керівниками та соціальним педагогом відвідали цьогорічний захід.
Презентували свої навчальні заклади на Ярмарці професій представники:

• Київського транспортно-економічного коледжу;
  • Макарівського медичного коледжу;
  • НТУ України Київського політехнічного університету ім.Сікорського;
  • Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна»;
  • Університету економіки та права «Крок»;
  • Європейського університету;
  • Національного транспортного університету;
  • Київського національного університету будівництва і архітектури та ін.

Представники навчальних закладів розповіли про правила прийому, перспективи подальшого працевлаштування і т.д.Під час проведення профорієнтаційного заходу майбутні абітурієнти мали змогу поспілкуватися із представниками навчальних закладів та студентами, отримати кваліфіковані відповіді на запитання.