Заняття Школи молодого вчителя англійської мови

12 квітня 2017 року в Макарівському НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – природничо-математичний ліцей» проходило заняття Школи молодого вчителя, керівником якого є вчитель іноземної мови Олійник Н.Й.

Участь у засіданні взяли троє молодих педагогів іноземної мови.

Тема четвертого заняття: “ Впровадження в практику роботи вчителів інноваційних педагогічних технологій ". На заняті детально розглядалися шляхи підвищення ефективності навчального процесу за рахунок упровадження комп’ютерних навчальних технологій, інноваційні підходи до організації навчально-виховного процесу.

Модель сучасної школи передбачає створення єдиного освітнього простору, що формує умови для вільного руху інформації, швидкого доступу до неї всіх учасників навчального процесу. Цього можна досягти шляхом використання інформаційно­комунікативних технологій під час навчально-­виховного процесу. Використання комп’ютера та цифрових ресурсів у процесі вивчення іноземної мови є одним із найголовніших напрямів роботи вчителя іноземної мови.

Переді учителем іноземної мови, стоїть головне завдання – надати учням можливість комунікації, а Інтернет - це величезний простір для розвитку творчих здібностей учнів. Його використання дає можливість спілкування учнів з безпосередніми носіями мови (листування електронною поштою з ровесниками з інших країн; переписка в соціальних мережах).

/Files/images/shmv1204/DSCN3153.JPG /Files/images/shmv1204/P_20170412_092115_HDR.jpg /Files/images/shmv1204/P_20170412_092222_HDR.jpg