День єднання

Вже вдруге 16 лютого в Україні відзначається нове свято – День єднання.

Рік тому відповідний Указ Президент Володимир Зеленський підписав на тлі прогнозів та повідомлень про повномасштабне вторгнення Росії в Україну.

Через вісім днів після цього російські війська напали на українські землі. Та український дух – не злякати їх авіацією, артилерією, ракетами, бо він – міцніше сталі.

Вже майже рік ми сміливо відстоюємо кордони України, і гідно перемагаємо завдяки нашій непохитній єдності.

Збереження цієї єдності є життєво-важливим критерієм для повернення миру та безпеки в Україну.

Нині – на нас рівняються інші країни, нашої міццю, глибоким почуттям патріотизму захоплюються!

Саме тому, сьогодні для учнів Макарівського ліцею №1 було проведено виховні заходи на тему "Ми єдині".

Педагоги підготували для учнів різноманітні вікторини, дискусії. Дітки переглядали відео і презентації на національно-патріотичну тематику. А також створили живий ланцюг, виконували гімн, і навіть розгорнули прапор під час повітряної тривоги.

Педагог-організатор провела фото-флешмоб "В єдності наша сила", а також організувала творчий воркшоп "З Україною в серці".

Дякуємо педагогам, учням і батькам за участь у заходах. Ми разом - нація вільних, єдиних, нескорених.

День єднання-2023