Фінал профорієнтаційного змагально-мотиваційного заходу серед учнівських команд Київщини 2014

11 грудня команда «Час Пік» Макарівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – природничо-математичний ліцей» взяла участь у фінальному етапі профорієнтаційного змагально-мотиваційного заходу серед учнівських команд Київщини у 2014 році «Обери майбутнє», який проходив у ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» міста Переяслав-Хмельницький. У фіналі разом з нашою командою змагались школярі із міст Сквира, Вишгород, Біла Церква, Бровари, Обухів, Переяслав-Хмельницький. Захід проходив за підтримки Київського обласного центру зайнятості, Департаменту освіти і науки Київської облдержадміністрації. У підсумку команда «Час Пік» здобула призове місце у номінації «Краща командна робота» та отримала сертифікат на отримання цінного подарунку.