/Files/images/zno2018/zno-2018-1-21092017.jpg Реєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2018року триватиме
з 6 лютого до 19 березня.

Вносити зміни до реєстраційних даних учасники зовнішнього незалежного оцінювання зможуть до 2 квітня 2018 року.

Запрошення-перепустки для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні, у яких зазначатиметься час і місце проведення тестувань, будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників до 30 квітня 2018 року.

Результати з української мови і літератури, іноземних мов, математики, біології будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників до 15 червня, з інших предметів – до 21 червня.

Основні зміни в процедурі реєстрації для участі в ЗНО на 2018 рік

ПРОЦЕДУРА РЕЄСТРАЦІЇ на ЗНО 2018

Випускники поточного року Макарівського НВК "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - природничо-математичний ліцей", які не мають змоги самостійно сформувати комплект реєстраційних документів, або у яких виникають запитання чи труднощі з реєстрацією, можуть звернутись до особи відповідальної за реєстрацію в закладі освіти Старовойтенка Юрія Володимировича.

Випускники минулих років, які не мають змоги самостійно сформувати комплект реєстраційних документів, можуть звернутися за допомогою до працівника одного з пунктів реєстрації.

Кiлькiсть переглядiв: 137

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.