Реєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2019 року триватиме
з 5 лютого до 25 березня.

/Files/images/2018-2019/zno2019/інформаційний-лист-2-1.jpg Керівники закладів освіти зможуть зареєструвати учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО до18 березня 2019 року.

Запрошення-перепустки для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні, у яких зазначатиметься час і місце проведення тестувань, будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників до 30 квітня 2019 року.

Випускники поточного року Макарівського НВК "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - природничо-математичний ліцей", які не мають змоги самостійно сформувати комплект реєстраційних документів, або у яких виникають запитання чи труднощі з реєстрацією, можуть звернутись до особи відповідальної за реєстрацію в закладі освіти Старовойтенка Юрія Володимировича.

Випускники минулих років, які не мають змоги самостійно сформувати комплект реєстраційних документів, можуть звернутися за допомогою до працівника одного з пунктів реєстрації.