Повернутися до звичайного режиму

/Files/images/more-info-icons-and-buttons-psd--backgroundsy-com-24.jpg Шкільна газета “Info»

Шановний відвідувачу!!!

Вітаємо на сторінці шкільної газети “Info”!

Учнівська газета – найкраще місце, де будь-хто, не зважаючи на те, чи тяжіє він до точних, природничих, чи філологічних наук, може знайти для себе місце для самовираження. Це місце, де кожен може мати безліч читачів не виходячи зі шкільного кабінету. Газета «Info» - це не просто шкільна газета. Її мета показати, що шкільна преса може бути цікавою, що шкільна газета може бути актуальною і не бути просто місцем, де сконцентровані витяги з подій, які вже відбулися. Це – не книга звітів, це – засіб масової інформації учнів. На її сторінках ми, колектив газети, намагаємося не просто розповісти про ті події, які вже відбулися, а й піднімати ті теми, які є важливими для усіх школярів, а головне – для школярів нашої школи.

Наше видання з’являється щомісяця онлайн на цій сторінці.

Читайте нас, коментуйте і оцінюйте! Нам потрібна “здорова” критика й цікаві пропозиції!!! Запрошуємо до співпраці творчих і креативних особистостей!

Головний редактор Ярослава Мочернюк

Шкільна газета “Info” за вересень 2016р

Шкільна газета “Info” за жовтень 2016р.

Шкільна газета “Info” за листопад 2016р

Шкільна газета “Info” за грудень 2016р

Шкільна газета "Info" за січень 2017р.

Шкільна газета "Info" за лютий 2017р.

Шкільна газета "Info" за березень 2017р.

Шкільна газета "Info" за квітень 2017р.