Волонтерський гурток з міні-футболу

Здоров’я понад усе! З таким гаслом учні 9-го ліцейного класу, підійшли до питання збереження здоров’я учнів початкових класів. Разом з психологом Ольгою Іванівною та педагогом-організатором Альоною Леонідівною учні 9-го ліцейного класу, на коридорі школи, біля початкової ланки, розкреслили міні-футбольне поле. Нині, щочетверга, після уроків, з метою розвитку рухової активності учнів початкових класів, проводиться волонтерський гурток з міні-футболу, керівником якого є Ігор Карнарук (учень 6-А класу). Ми за здоров’я!

/Files/images/1-1/IMG_20180209_144101.jpg

Волонтерський гурток «Shuffle dance»

«Shuffle dance» доволі популярний вид танцю серед сучасних учнівських та молодіжних колективів. Shuffle не обійшов своєю популярністю і учнів Макарівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - природничо-математичного ліцею». Бажаючі оволодіти навиками і базовими рухами такого танцю відвідують волонтерський гурток, керівником якого являється президент НВК Ольга Пелешок (учениця 10-го ліцейного класу). Бажаємо вам наполегливості та творчих злетів. Так тримати!

/Files/images/1-1/IMG_20180302_154154_HDR.jpg