Фінал заходу «Обери майбутнє»

/Files/images/2018-2019/kvk-pvfnal/IMG_20181218_200248_955.jpg 18 грудня 2018 р. команда КВК «ЧАС ПІК» Макарівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – природничо-математичний ліцей» яка брала участь у фінальній грі профорієнтаційного змагально-мотиваційного заходу серед учнівських команд «Обери майбутнє» зайняла ІІ місце.

Захід проходив в актовій залі Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди.

Вболівальники та гості щиро вітали учасників – фіналістів з п’яти куточків Київщини, які вибороли право змагатися в запеклій боротьбі під час відбіркових та півфінальних ігор.

За допомогою гумору, пісень та танців розповідали про світ професій учасники команд. На розгляд глядачів та журі представили різноманітні професії – тракторист, учитель, логіст, журналіст, лікар та інші.

Вдало обрати свою майбутню професію, завжди залишатися оптимістами та стати справжніми професіоналами бажали учасникам команд почесні гості заходу: директор Київського обласного центру зайнятостіДенис Дармостук, керівник ПП «Земля Переяславщини», депутат Переяслав-Хмельницької районної ради Олександр Ярема,заступник міського голови м.Переяслава-ХмельницькогоВалентина Губенко.

У змаганнях взяли участь 5 команд:

1) “ЧАС ПІК” - Макарівського НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — природничо-математичний ліцей”,

2) «ПП Пухівські приколісти» з Броварського району,

3) «FT Бемс» з Володарщини,

4) Богуславські «Добрий вечір»,

5) «ВООМ» м. Переяслав-Хмельницький.

БАЖАЄМО УСПІХІВ КОМАНДІ ТА ПОДАЛЬШИХ ПЕРЕМОГИ!