Підсумки районного етапу конкурсу-виставки "Новорічна композиція"

У районному етапі обласного конкурсу "Новорічна композиція" який проходив у листопаді 2018 р. від Макарівського НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - природничо-математичний ліцей" взяли участь роботи 12 учнів з різних класів.

В цьому конкурсі роботи учнів були відзначенні в номінації:

Номінація «Стилізована ялинка»

ІІ місцеМашовець Анастасія, учениця 5-В кл. Макарівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – природничо-математичний ліцей».

Номінація «Новорічний вінок»

ІІ місцеКириленко Марія, учениця 2-Д кл. Макарівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – природничо-математичний ліцей», керівник Воробей А. О.

ІІІ місце – Ткаченко Максим, учень 2-В кл. Макарівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – природничо-математичний ліцей», керівник Пархоменко Л. О.

Номінація «Новорічна композиція»

ІІІ місце – Прокопенко Артем, учень 2-В кл. Макарівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – природничо-математичний ліцей», кер. Пархоменко Л. О.

Номінація «Сюжетна композиція»

І місце – Задорожна Олександра, учениця 2-Д кл. Макарівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – природничо-математичний ліцей», кер. Воробей А. О.

ІІ місце – Чумак Ульяна, учениця 2-Д кл. Макарівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – природничо-математичний ліцей», кер. Воробей А. О.

ІІІ місця – Сидорук Тимофій, учень 2-В кл. Макарівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – природничо-математичний ліцей», кер. Пархоменко Л. О.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!!!

/Files/images/2018-2019/novorchna_kompozitsya/20181127_173659.jpg /Files/images/2018-2019/novorchna_kompozitsya/20181127_173749.jpg /Files/images/2018-2019/novorchna_kompozitsya/20181127_173848.jpg