9 листопада – День писемності і української мови

«Мово, наша мово, мово калинова…»

Саме під таким девізом був проведений в Макарівському НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - природничо-математичний ліцей» тиждень української мови. Предметний тиждень уже традиційно приурочений Дню української писемності та мови – святу, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. За православним календарем – це день вшанування пам'яті Преподобного Нестора Літописця – послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія.

Протягом тижня відбувались літературні читання, брейн-ринги, мовні вікторини «Знатимеш мову - цвістимуть слова», інформаційні години «У дзеркалі слова», тематичні повідомлення «Мова і писемність у цікавих фактах». Учні 5-7класів створювали лінгвістичні здогадайки, розмальовки, ребуси, каліграми, а учні 8-11 класів - буктрейлери, скрайбінги.

Крім того, в День української писемності та мови, традиційно проходив Всеукраїнський радіодиктант національної єдності. Всі бажаючі продемонстрували свою єдність з тими, хто любить і шанує українське слово.

Розпочато І етап Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика.

Учителі словесники показали нові педагогічні технології, продемонстрували найрізноманітніші форми роботи, які вони використовують у своїй педагогічній праці з метою розвитку креативності учнів.

Галерея "День писемності і української мови 2018"