Екскурсія на кондитерську фабрику Roshen

20 жовтня учні 5-А класу (класний керівник Вовкула Є.Г.) відвідали кондитерську фабрику Roshen. Виробництво шоколаду - досить непросте, але цікаве заняття! Діти побачили і навіть приєдналися до процесу в демонстраційному центрі «Шоколадна фабрика ROSHEN». Центр розташований прямо в кондитерській корпорації. Тут вони ознайомилися з історією та технологією виробництва шоколаду. Побачили процес створення солодощів від А до Я.

П’ятикласники в затишному залі переглянули цікавий фільм про те, як змінювались технології виготовлення шоколаду. Потім діти самі створили власний дизайн подарункової упаковки для солодощів і привезли своїм близькім солодкі подарунки.

Екскурсія була цікава і пізнавальна. Учні були вдячні за «солодку» подорож голові батьківського комітету Демчик А.М., яка організувала цей захід.

/Files/images/2018-2019/roshen5-a/IMG_1178.jpg /Files/images/2018-2019/roshen5-a/125.jpg /Files/images/2018-2019/roshen5-a/IMG_1199.jpg