День захисника України

Напередодні Дня захисника України в Макарівському НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - природничо-математичний ліцей» пройшли різні заходи:

• зустріч учнів 8-б класу (класний керівник Лазнюк Н.М.) з учасниками АТО - Довнич О.В. та Савченко В.В.
  • 3-В клас «Де козак там і слава».
  • 6-А клас.Створення листівок для воїнів АТО,до ДняЗа допомогою сервісу WordArt.
  • 2-В "Юні козачата"
  • 2-Д "Ми маленькі козачата!"
  • у 3-Б класі (вчитель Проценко Н.Д.) було проведено інтегровані уроки та конкурси ,,Козацькі забави''. У національних кольорах учні виготовили стінівку ,,Ми, діти України - за мир!'',використовуючи техніку торцювання.
  • У 8-А класі учні декламували вірші, розігрували сценки та брали участь у конкурсах та вікторинах на тему "З історії козацва та Запорозької Січі ".
  • 1-А клас Вчитель Булах К. В. Виставка малюнків до Дня захисника України.
  • 4 -Г та З-Г «Козацькі забави» Вчителі: Постійчук М.А. , Булах Л.Л.
  • 3-Д клас "Козацькому роду нема переводу"
  • спортивні змагання між учнями 4-А та 4- В класів під наслом "Козацькому роду- нема переводу!" за участі Синяченка М.П.
  • у 3-А класі відбувався конкурс малюнків та бліц-турнір
  • 6-В клас «Козацькі забави»
  • 6-г клас "Ми роду козацького діти землі української цвіт"
  • в 2-Г класі година спілкування «Нащадки козацької слави» (класний керівник – Васильчук І.І.)

Галерея "День захисника України 2018"