Батьківські збори 6-А класу

/Files/images/2018-2019/bz6-a/P_20180914_170618.jpg 14 вересня старший інспектор з ювенальної превенції сектору превенції Макарівського відділення поліції Коваль Яна Юріївна завітала на батьківські збори 6-А класу (класний керівник Ковальчук А.В.) в Макарівському навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – природничо-математичний ліцей»та провела профілактичну лекцію.

В ході зустрічі інспектор ювенальної превенції роз’яснила батькам яка відповідальність може загрожувати дітям за вчинення адміністративних та кримінальних правопорушень, а також правоохоронець звернула головну увагу присутніх на причини та фактори, що до них призводять. Інспектор порадила батькам будувати з дітьми довірливі відносини, бути авторитетом для своєї дитини, цікавитись її життям, знати коло спілкування - все це допоможе запобігти уникнути можливих злочинів та правопорушень.

Також перед батьками виступила з лекцією шкільний практичний психолог Садковська Надія Семенівна на тему: «Особливості спілкування батьків і підлітків» та надала рекомендації для батьків при вихованні шестикласників.

/Files/images/2018-2019/bz6-a/P_20180915_145924.jpg