Незабутні дні мовного табору “Sunny Kids”

Ось і закінчились сповнені турбот і галасу дні відпочинку та розваг у мовному літньому таборі “Sunny Kids” на базі Макарівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – природничо-математичний ліцей». Багато цікавого і корисного було протягом зміни.

Цьогоріч табір в нас був не зовсім звичайний - вперше в ньому працювала іноземний волонтер. За участі організаторів проекту GoCamp до нашого ліцею прибула Даніелла Магніен (Danielle Magnien from Winchester) з Великобританії. GoCamp – це проект з вивчення англійської мови для дітей із залученням іноземного волонтера. Програма GoCamp є найбільшим волонтерськи проектом в Україні. Саме завдяки таким проектам наша країна стає більш європейською і відкритою до змін.

В мовному таборі “Sunny Kids” Даніелла вчила школярів долати мовний та культурний бар’єр. Завдяки іграм, невимушеному спілкуванню та власному прикладу, волонтер демонструвала дітям , як бути лідерами та свідомими громадянинами, як не боятися говорити іноземною мовою та поважати інші культури і нації. В мовному таборі “Sunny Kids” діти мали змогу взяти участь у реалізації захоплюючих проектів та завдань, спілкуючись лише англійською мовою між собою та волонтером. Діти навчалися працювати в команді, спілкуватися в багато-культурному середовищі, критично мислити та бути толерантними до інших. Незабутні два тижні спілкування з Даніеллою в мовному таборі допомогли учням розширити кругозір, підвищити рівень мовної та мовленнєвої компетенції, завести нових друзів, покращити рівень володіння іноземною мовою, непомітно подолали мовний бар'єр, вдало поєднали навчання і відпочинок, отримали мотивацію для подальшого вивчення іноземної мови .І як показав підсумок роботи, про який було оголошено на святковому заході закриття табору, робота мовного табору була не просто цікава, а й результативна.
Діти весело провели свій час і вже зараз цікавляться, чи буде наступного року працювати табір.

11 червня табір зачинив свої двері. До зустрічі наступного літа!

/Files/images/1-1/danela/DSCN4210.JPG /Files/images/1-1/danela/DSCN4227.JPG
/Files/images/1-1/danela/DSCN4269.JPG /Files/images/1-1/danela/DSCN4271.JPG
/Files/images/1-1/danela/DSCN4272.JPG /Files/images/1-1/danela/DSCN4340.JPG
/Files/images/1-1/danela/FB_IMG_1528741385097.jpg /Files/images/1-1/danela/P_20180606_122400(1).jpg