Моя майбутня професія

Компанія "Cogniance" презентувала захід "Моя майбутня професія"

Учні Макарівського ліцею разом з соціальним педагогом, 7 червня мали можливість відвідати захід "Моя майбутня професія" та познайомитися з талановитою та життєрадісною командою "Cogniance".

"Cogniance" - крута ІТ-компанія, де працюють креативні та цілеспрямовані люди, що обожнюють свою роботу.

Цей колектив складається з молодих та позитивних людей які працюють та люблять свою роботу не тільки із-за прибутку, а також за те задоволення яке приносить їм їхня праця.

Це - компанія з молодих спеціалістів, які люблять те, чим займаються, що є одним з найголовніших факторів успіху будь-якої організації. Саме тому були цікавими не лише ідеї та нові технології, а й люди, що працюють над цим.

Школярі отримали багато позитивних емоцій та багато нових знань про сучасні професії. Цікаво та пізнавально провели час, і, мабуть, кожен захотів працювати в такій перспективній компанії як "Cogniance".

Безмежно вдячна всім, хто ознайомив нас зі своїми професіями, поділився досвідом та дав цінні поради.

/Files/images/1-1/profesya/DSM_8212.jpg /Files/images/1-1/profesya/DSM_8221.jpg /Files/images/1-1/profesya/DSM_8223.jpg
/Files/images/1-1/profesya/DSM_8239.jpg /Files/images/1-1/profesya/DSM_8250.jpg /Files/images/1-1/profesya/DSM_8345.jpg