Науково-освітній захід «Дні науки»

26 березня 2018 року в Макарівському НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – природничо-математичний ліцей» відбувся науково-освітній захід «Дні науки».

В межах даного заходу вихованці шкільного гуртка «Основи науково-дослідницької діяльності МАН» провели мультимедійні презентації учнівських проектів – переможців районного етапу Всеукраїнського конкурсу дослідницьких робіт для учнів 8-11 класів.

Учениця 10 класу Мирослава Опанасенко продемонструвала результати свого дослідження на тему: «Життєва позиція та життєвий шлях людини в міжвоєнний період першої половини ХХ сторіччя в романах ЕріхаМаріїРемарка».

Учениця 10 класу Чубукова Ангеліна презентувала свою науково-дослідницьку роботу на тему: «Соціально-філософський аналіз медіамистецтва».

Учениця 11 класу Коваленко Валентина поділилася результатами своєї наукової роботи на тему: «Великий голод 1932-1933 рр. у Макарівському районі Київської області».

Як пояснила керівник гуртка – кандидат філософських наук, старший науковий співробітник Центру гуманітарної світи Національної академії наук України – Середюк Наталія Григорівна: «Даний захід проводиться з метою активізації пізнавальної, пошукової, винахідницької, конструкторської діяльності учнів, та залучення їх до проведення науково-дослідницької роботи в гуртках і секціях наукових відділень Малої академії наук України».

/Files/images/1-1/dn_nauki/0-02-04-ae07b9f130ff1fa568c8d1f0c3cf9cd5178eaf8113afb42c1ebec3609a7a0fd6_full.jpg /Files/images/1-1/dn_nauki/3.jpg
/Files/images/1-1/dn_nauki/7.jpg /Files/images/1-1/dn_nauki/8.jpg