Зустріч з тренерами програми «Демократична школа»

4-5 квітня у Макарівському НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - природничо-математичний ліцей» відбулася зустріч з тренерами програми «Демократична школа» Ольгою Боярчук та Віктором Сіпєєвим. Метою програми є сприяння демократизації середньої освіти. Використовуючи Інструмент демократичного розвитку школи, ініціативна група, в яку ввійшли учні, батьки, вчителі та представники громади, детально проаналізували різні сфери розвитку демократичної культури школи, обговорили відкрито як досягнення, так і проблеми. Всі учасники зустрічі проявили зацікавленість у демократизації шкільного врядування, спрямування навчально-виховного процесу на формування демократичнихгромадянських компетентностей. Результати цієї роботи надалі будуть враховані при плануванні демократичних змін в школі.

Галерея "Зустріч з тренерами програми «Демократична школа»"