День гумору

До свята гумору, яке в усьому світі відзначається 1 квітня, 10-А клас приготував жартівливі привітання для учнів, батьків, учителів школи.

У навчальному закладі відбулася презентація відеоролику про день гумору та обговорення його між учнями 10-11 класів. У відеоролику яскраво відтворено святкування дня жартів у різних країнах Європи та історія виникнення таких гумористичних проектів, як «The Colbert Report», «Маски-шоу», «Квартал 95», «Ліга Сміху».

У підготовці та проведенні свята гумору брали участь учні 10-А класу (класний керівник Кулачинська Вікторія Миколаївна): Смоляний Олег, Соломенко Кирило, Маня Ольга, Опанасенко Мирослава, Бачинська Марина, Круковська Дарина, Панченко Вікторія, Франчук Назарій, Кушимова Настя.

Відео "День гумору"