Облаштування школи

Макарівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - природничо-математичний ліцей» розвивається як заклад, який прагне стати більш демократичним, розвиваючи три основні сфери демократичних змін: це навчання демократій і прав людини в рамках навчально-виховного процесу, розбудова демократичного середовища та врядування в закладі, а також налагодження партнерських зв’язків з батьками, місцевою адміністрацією та організаціями в громаді.

Надійним партнером нашого закладу є ДП «Макарівський лісгосп», керівник Рижук Володимир Сергійович.

Адміністрацією ДП «Макарівський лісгосп» надано матеріали для виготовлення шахових столів, які діти виготовляють на уроках трудового навчання, а також пиломатеріалів для облаштування дитячих внутрішніх туалетних та роздягальних кімнат.

Учнівський, батьківський та педагогічний колектив щиро вдячний Володимиру Сергійовичу за допомогу.

/Files/images/1-1/oblashtuvannya/IMG_20180315_143426.jpg /Files/images/1-1/oblashtuvannya/P80321-100335.jpg /Files/images/1-1/oblashtuvannya/P80321-100536.jpg