День зустрічі птахів

З року в рік ми з вами з нетерпінням чекаємо коли прийде найулюбленіша пора року – весна. Вона прожене лютий холод, устелить землю зеленою травою, уквітчає її першими весняними квітами, а в наші сади і гаї повернуться перелітні птахи і наповнять їх своїм голосним та дзвінким співом. Адже з давніх-давен вважалося, що саме перелітні птахи на своїх крилах приносять тепло.

Тож і у Макарівському НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – природничо-математичний ліцей» учні 2-Д класу (керівник Даценко Н.В.) спільно з учнями 5-А класу (керівник Ковальчук А.В.) підготували чудове свято «День зустрічі птахів». Школярі виконували веснянки, водили хоровод та співали пісень, а потім перетворившись на маленьких пташенят показали глядачам один день з життя птахів.

Гості свята із захопленням долучились до цього чудового обрядового дійства і закликали красуню весну.

Галерея "День зустрічі птахів"