Громадська акція «Запобігти! Врятувати! Допомогти!»

16 березня у рамках проведення громадської акції «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» рятувальники Макарівського районного сектору провели навчально-виховну бесіду з учнями 6-Б класу Макарівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - природничо-математичний ліцей».

Як завжди рятувальники розповіли, що вогонь може бути не тільки другом, але й ворогом. Також рятувальники нагадали дітям правила безпечної поведінки в побуті, зокрема при користуванні електричними та газовими приладами, правила пожежної безпеки в навчальних закладах та при виявленні вибухонебезпечних предметів, а також застерегли школярів не виходити на тонку кригу. Діти з великим захопленням слухали розповідь рятувальників.

Наприкінці заходу, всі діти отримали інформативні листівки, після чого подякували рятувальникам за проведену розповідь, обіцяючи в майбутньому дотримуватись правил пожежної безпеки у різних життєвих ситуаціях.

/Files/images/1-1/ryatuvalniki/FB_IMG_1521277194493.jpg /Files/images/1-1/ryatuvalniki/FB_IMG_1521277197545.jpg /Files/images/1-1/ryatuvalniki/FB_IMG_1521277206893.jpg