День Безпечного Інтернету 2018

6 лютого 2018р. у всьому світі відзначали День Безпечного Інтернету. Наша школа також приєдналась до цієї події. По всіх класах були проведені бесіди на тему «Безпека в Інтернеті». Створено інформаційний стенд, де можна було дізнатись про загрози в Інтернеті, правила безпечного користування Інтернетом, поради батькам та учням.

На уроках інформатики учні виготовляли пам’ятки безпечної поведінки в Інтернеті, логотипи до Дня Безпечного Інтернету за допомогою програм, які вивчають в школі: Word, PowerPoint, Publisher, Drow.

Всі заходи проводились з метою залучення дітей для створення кращого Інтернету під гаслом «Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою!»

/Files/images/1-1/bezpeka-nternet/DSCN3964.JPG /Files/images/1-1/bezpeka-nternet/DSCN3962.JPG /Files/images/1-1/bezpeka-nternet/DSCN3957.JPG
/Files/images/1-1/bezpeka-nternet/DSCN3950.JPG /Files/images/1-1/bezpeka-nternet/DSCN3959.JPG /Files/images/1-1/bezpeka-nternet/DSCN3961.JPG