Тиждень зарубіжної літератури

З 15 січня по19 січня 2018 рокув Макарівському навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – природничо-математичний ліцей» проходив тиждень зарубіжної літератури.

У рамках тижня було заплановано ряд заходів, метою яких стало: поглибити знання школярів про зарубіжних письменників, викликати в учнів інтерес до читання, організувати пошукову і самостійну роботи учнів за визначеними темами.

Протягом п’яти днів учні демонстрували творчі здібності, ерудицію, приймали активну участь у різних конкурсах та вікторинах. Під часпроведення таких заходів учні дізнались багато цікавого про життя і творчість письменників, збагатили свої знання про кращі твори світової літератури.

План тижня зарубіжної літератури

15 січня

• Відкриття тижня зарубіжної літератури.
  • Книжковий вернісаж: реклама улюбленої книги, створення буктрейлерів (6-9 класи).

16 січня

• Виставка малюнків «Сторінками зарубіжної класики» (5-8 класи).
  • Конкурс творчих робіт «У світі зарубіжної літератури» (5-11 класи).
  • Інтерв’ю з Оноре де Бальзаком та героями «Людської комедії» (9 класи).

17 січня

• Конкурс проектів «Україна в творчості зарубіжних письменників» (9-11 класи).
  • Інсценівки за художнім твором М.Гоголя «Ніч перед Різдвом» ( 6 класи).

18 січня

• Парад літературних героїв (6 клас).
  • Робота у творчих групах за міні-проетами «Досягнення і творчі злети романтизму та реалізму» (9-10класи).
  • Реклама улюбленої книги (5-11класи).

19 січня

• Свято поезії (5-11 класи).
  • Інтерв’ю з літературним героями Жульєном Сорелем та Родіоном Раскольниковим (10 клас).
  • Підведення підсумків.

Галерея "Тиждень зарубіжної літератури 2018"