Привітання від колег із Червоної Слободи

28 грудня приємним сюрпризом для колективу нашої школи була зустріч з колегами із Червоної Слободи. Вчителі Червонослобідської школи І-ІІІ ст. завітали до нас з музичними вітаннями. Приємно було чути їх творчий колектив. Директор, Українець Надія Миколаївна, від імені працівників Макарівського НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - природничо-математичний ліцей" подякувала колегам за привітання, пообіцяла про тісну співпрацю та обмін досвідом роботи між нашими школами.

Шлемо їм вітання з Новим роком та Різдвом Христовим! Зичимо міцного здоров'я, благополуччя, мирного неба, творчих злетів і наснаги в Новому році! Хай щастить на педагогічній ниві!

/Files/images/vtannya_chsloboda/vit1.jpg /Files/images/vtannya_chsloboda/vit7.jpg
/Files/images/vtannya_chsloboda/vit6.jpg /Files/images/vtannya_chsloboda/vit10.jpg