Вітання працівникам органів виконавчої влади та місцевого самоврядування району до свят

/Files/images/26.12.16_8.jpg 26 грудня перший заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінська за участю голови Макарівської районної ради О.Гулаком та заступником голови Макарівської районної ради О.Цисаренком провела апаратну нараду з керівниками установ і організацій району, сільськими, селищними головами та окремими керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації.

Приємним сюрпризом на початку наради стало вітання від учнів Макарівського НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — природничо-математичний ліцей” працівникам органів виконавчої влади та місцевого самоврядування району до свят. І.Багінська подякувала учням, директору навчального закладу Н.Українець та керівнику дитячого колективу “Акварелі” Л.Колос за підготовлений виступ та спільно з О.Цисаренко вручила солодкі подарунки.

/Files/images/26.12.16_1.jpg /Files/images/26.12.16_2.jpg