Другий етап другого (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року» в номінації «Початкова освіта»

/Files/images/uchitel_roku2016/DSC04763.jpg 22 грудня 2016 рокуна базі Макарівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – природничо-математичний ліцей» Макарівської районної державної адміністрації було проведенодругий етап другого (обласного) турувсеукраїнського конкурсу «Учитель року» в номінації «Початкова освіта».

На даному етапі учасники конкурсу проводили уроки математики, української мови, літературного читання, природознавства у початкових класах та здійснювали їх самоаналіз. Кожен із конкурсантів показав свій високий професійний рівень, знання програмового матеріалу з предметів, володіння інноваційними технологіями та інтерактивними підходами, знання психології та особливостей фізіологічного розвитку молодшого школяра.

У творчих змаганнях взяли участь:

• Бондарчук Євгенія Василівна, вчитель початкових класів Ірпінської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №12 з вивченням іноземних мов (школа лінгвістики) Ірпінської міської ради, яка провела урок природознавства в 4-Б класі з теми «Який материк на Землі найбільший?»;
  • Зацерковна Лариса Василівна, вчитель початкових класів Бучанської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням іноземних мов Бучанської міської ради, яка провела урок літературного читання в 3-В класі з теми «Вступ до розділу «Байки». Що таке байка? Хто такий байкар? Леонід Глібов «Лебідь, Щука і Рак»;
  • Мусійчук Ярослава Вадимівна, вчитель початкових класів Броварської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №5 Броварської міської ради, яка провела урок літературного читання із учнями 3-Б класу з теми «Тяжко тому жити, хто не хоче робити. Леонід Глібов «Коник-стрибунець»;
  • Рудковська Олена Валеріївна, вчитель початкових класів Боярської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Києво-Святошинської районної державної адміністрації, яка провела урок української мови з теми «Іменник. Змінювання іменників за числами: один – багато. Групування предметів за видовими значеннями»;
  • Щербакова Олена Вікторівна, вчитель початкових класів Глевахівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Васильківської районної державної адміністрації, яка проводила урок математики в 2-В класі з теми «Вправи і задачі на засвоєння таблиці множення числа 2. Вправи і задачі на дві дії різного ступеня».
/Files/images/uchitel_roku2016/DSC04713.jpg /Files/images/uchitel_roku2016/DSC04743.jpg
/Files/images/uchitel_roku2016/DSC04782.jpg /Files/images/uchitel_roku2016/DSC04796.jpg

Директор школи Українець Надія Миколаївна оголосила подяку творчій групі працівників школи у підготовіці та проведенні цього заходу.

Наказ № 231-К по Макарівськомк НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – природничо-математичний ліцей»