Семінар - практикум працівників психологічної служби

20 листопада 2015 рокуна базі районного методичного кабінету відбувсясемінар-практикум працівників психологічної служби на тему: «Соціально-психологічна робота з дітьми та учнівською молоддю, які перебувають у психотравмуючих ситуаціях».

В ході семінару були розглянуті такі питання:

1. Створення умов для збереження і підвищення рівня психологічного здоров’я. Соціально-психологічна робота з дітьми та учнівською молоддю, які перебувають у психотравмуючих та кризових ситуаціях. (Садковська Н. С. – практичний психолог Макарівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – природничо-математичний ліцей»).

2. Корекційно-розвивальна робота психолога навчального закладу з дітьми і родинами тимчасових переселенців із зони АТО. (Попченко Н. П. – практичний психолог Бишівської ЗОШ І-ІІІ ступенів).

3. Фрагмент розвивального заняття (надання психологічної допомоги, корекція розвитку дитини).

4. Арт - терапія як один із методів корекційного впливу та психологічної допомоги дитині. (Годенко М. М. – соціальний педагог Бишівської ЗОШ І-ІІІ ступенів).