Віват переможцям !!!

17 листопада 2015 року в районному будинку культури м.Вишгород, відбувся півфінал обласного профорієнтаційного змагально-мотиваційного заходу серед учнівських команд «Обери майбутнє», мета якого – формування особистості молодої людини, її соціальної зрілості, мотивації до праці, а також інформування молоді про стан та тенденції розвитку ринку праці, популяризації актуальних професій і спеціальностей. Наш район на конкурсі представляла команда «Час Пік» Макарівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – природничо-математичний ліцей» (директор – Тарнавський В.М.), яка зайняла почесне ІІІ місце. У змаганні приймали участь команди восьми районів Київської області. Учасники КВК в конкурсі «Візитівка» під час патріотично-забарвленого презентаційного виступу розкрили індивідуальність команди. У «Рекламі професій» красиво, швидко, динамічно, з використанням малюнків, музики та пісень кожна команда презентувала одну з професій, актуальну в сфері сільського господарства. Наша команда рекламувала професію зоотехніка. Напруження зростало з кожним конкурсом. За допомогою гумористичних запитань пройшов конкурс капітанів, в якому Мишинський Арсен вдало і з гумором всіх обійшов. Презентація професії електрика у виконанні нашої команди також не залишила нікого байдужим. Тож команда нашого закладу, до складу якої входять учні 7-11-х класів Савенок Владислав, Дегтяренко Володимир, Супрун Павло, Журжа Анна, Свідерська Наталія, Кукса Данііл, Федоренко Вікторія, Шатковська Анастасія, Захарченко Дарина, на чолі з капітаном Мишинським Арсеном виступила гідно та яскраво. Цього разу вони презентували себе у нових костюмах, придбаних за виграні у районному етапі кошти. Команда висловлює подякуза допомогу упідготовці педагогам нашої школи:Юрловій Вікторії Григорівні, Тарнавській Руслані Георгіївні, Колядко Вероніці Олегівні, директору Макарівського районного будинку культури Колос Людмилі Василівні і вболівальникам, які їх підтримували.

Керівник команди, заступник директора з виховної роботи

Кочкур Наталія Михайлівна