Переможці та призери ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад в 2017/2018 н.р.
Предмет | Учень | Клас | Місце | Вчитель |
біологія | Тарнавський Назар | 10 | 1 | Тарнавська Р.Г. |
Коваленко Валентина | 11 | 1 | Недзельська В.О. | |
українська мова і література | Іващенко Софія | 7 | 1 | Савенко С.М. |
Хавченко Ольга | 8 | 1 | Скорозвон О.В. | |
Зіновій Богдан | 9 | 3 | Савенко С.М. | |
Шевченко Марія | 10 | 1 | Матейчук О.В. | |
Маня Ольга | 10 | 2 | Матейчук О.В. | |
Мельник Анастасія | 11 | 1 | Матейчук О.В. | |
Матейчук Денис | 11 | 3 | Матейчук О.В. | |
образотворче мистецтво | Хавченко Ольга | 8 | 3 | Кочкур Н.М. |
Чубукова Ангеліна | 10 | 2 | Кочкур Н.М. | |
англійська мова | Хавченко Ольга | 8 | 2 | Мелашенко Н.В. |
Островська Марія | 9 | 1 | Мелашенко Н.В. | |
Пелешок Ольга | 10 | 2 | Мелашенко Н.В. | |
Мельник Анастасія | 11 | 3 | Олійник Н.Й. | |
обслуговуюча праця | Крамаренко Яна | 11 | 2 | Ліщенко Н.А. |
історія | Голяк Сеогій | 9 | 2 | Коноваленко І.С. |
Горенчук Софія | 10 | 1 | Лазнюк Н.М. | |
Коваленко Валентина | 11 | 2 | Семененко О.С. | |
хімія | Хавченко Ольга | 8 | 3 | Недзельська В.О. |
Зіновій Богдан | 9 | 3 | Недзельська В.О. | |
Кондратенко Аліса | 10 | 3 | Гребенюк О.І. | |
математика | Ясинецький Антон | 6 | 1 | Гартфіль О.Р. |
Андрійченко Денис | 9 | 1 | Показій А.П. | |
Шевченко Марія | 10 | 2 | Тимощенко В.В. | |
Батурін Іван | 11 | 1 | Граб В.І. | |
географія | Горенчук Софія | 10 | 3 | Тарнавська Р.Г. |
фізика | Левицька Ольга | 7 | 1 | Волощенко В.І. |
Хавченко Ольга | 8 | 1 | Оладько В.К. | |
Горенчук Софія | 11 | 1 | Оладько В.К. | |
правознавство | Голяк Сергій | 9 | 2 | Мочернюк ЯюМю |
Мельник Анастасія | 11 | 1 | Лазнюк Н.М. | |
інформаційні технології | Андрійченко Денис | 9 | 1 | Старовойтенко Ю.В. |
Батурін Іван | 11 | 3 | Старовойтенко Ю.В. | |
зарубіжна література | Угольніченко Анастасія | 7 | 1 | Кулачинська В.М. |
Хавченко Ольга | 8 | 1 | Гузь З.В. | |
Ковбаснюк Анастасія | 9 | 3 | Кулачинська В.М. | |
Шевченко Марія | 10 | 1 | Кулачинська В.М. | |
Мельник Анастасія | 11 | 2 | Гузь З.В. | |
астрономія | Опанасенко Мирослава | 10 | 3 | Оладько В.К. |
економіка | Голяк Сергій | 9 | 1 | Барильченко Л.І. |
Смоляний Олег | 10 | 1 | Барильченко Л.І. | |
Коваленко Валентина | 11 | 1 | Барильченко Л.І. |
Результати ІІ (районного) етапу VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
Учень | Клас | Місце | Вчитель |
Устимчук Єлизавета | 5 | 1 | Дзюба Т.М. |
Кривенок Катерина | 5 | 2 | Тюхтій Г.М. |
Сукач Марія | 7 | 2 | Савенко С.М. |
Ковбаснюк Анастасія | 9 | 3 | Савенко С.М. |
Шевченко Марія | 10 | 1 | Матейчук О.В. |
Переможці та призери ІІІ (обласного) етапу
Всеукраїнських учнівських олімпіад в 2017/2018 н.р.
Предмет | Учень | Клас | Місце | Вчитель |
українська мова та література | Шевченко Марія | 10 | 3 | Матейчук О.В. |
англійська мова | Островська Марія | 9 | 3 | Мелашенко Н.В. |
економіка | Голяк Сергій | 9 | 3 | Барильченко Л.І. |
зарубіжна література | Хавченко Ольга | 8 | 3 | Гузь З.В. |