Підручник «Я досліджую світ. Частина 1»

Шановні колеги!

Інформуємо вас, що підручник нашого авторського колективу «Я досліджую світ. Частина 1» (видавництво «Алатон») допущено до II етапу Конкурсного відбору проектів підручників для 1 класу закладів загальної середньої освіти.

Підручник створено відповідно до Типової освітньої програми колективу авторів під керівництвом Шияна Р. Б., але також може використовуватися для викладання інтегрованого курсу «Я досліджую світ» і предмету «Дизайн і технології» за Типовою освітньою програмою колективу авторів під керівництвом Савченко О.Я.

Підручник є частиною навчально-методичного комплекту, до складу якого також входять: методичний посібник для вчителя, роздатки для учнів, комплект наочних матеріалів, електронний мультимедійний посібник для учнів, збірка відеоматеріалів і комп’ютерних презентацій для використання на уроках.

Враховуючи обмаль часу (всього 4 дні), який передбачено Наказом МОН України для ознайомлення з фрагментами оригінал макетів багатьох конкурсних підручників і усвідомлюючи необхідність цілісного уявлення про навчально-методичний комплект для здійснення інформованого і зваженого вибору, додаємо узагальнені характеристики підручника.

З повним макетом підручника, а також із фрагментами посібника для вчителя, роздатковими матеріалами для індивідуальної роботи учнів з мови і математики, відеоматеріалами для використання на уроках, таблицями конкретних очікуваних результатів за структурою підручника та Типової освітньої програми можна ознайомитися за посиланнямhttp://autta.org.ua/ua/resources/ya_doslidzhuyu_svit. Ці ресурси призначено для вільного розповсюдження і використання у навчально-виховному процесі.

Прохання до всіх, кого зацікавить ця інформація, ознайомитися з макетом підручника і додатковими матеріалами та поширити цю інформацію серед своїх колег та у закладах загальної середньої освіти.

Будемо вдячні за ваші пропозиції і зауваження, які просимо надсилати за адресоюautta@ukr.netабо наhttps://www.facebook.com/groups/105663066970584

З найкращими побажаннями, редакція онлайн курсу «Вчимося жити разом»